..
(Not always) well bolted routes

10 | 9403
 
 
2013-01-31
Odsłon: 957
 

Stokówka (i 3 wyładowane baterie)

Znudzeni wspinaniem na Wykieniu postanowiliśmy z Martą i Anią pojechać na Stokówkę. Odległośc jest znaczna, dlatego nawet nie było w planach załojenia czegoś porządnego. Odwiedziny miał być rekonesansem. Były kamieniołom kalcytu wzbudził w nas dwojakie uczucia. Z jednej strony odpychały ogólny syf pod skalami, brzydkie krzaczory i niezmiernie nieprzyjemna woń moczu w tym „wąwozie”. Z drugiej totalna rozmaitość form wspinaczkowych! Każdy znajdzie coś dla siebie od połogich dwójek po całkiem porządne przewieszenie.

 

Niestety na Stokówce nie udało nam się zrobić fotograficznych pamiątek. Padły baterie w jednym aparacie, padły w kolejnym. Ratunkiem mogła być moja komórka z marnym 3,2 MPx która też umarła. Dlatego tylko te dwa marne zdjęcia w galerii.

Zakosiliśmy drogi od nr 2 do 8 na topo. (Więc łupem padła VI.1 J ). Dość sporym ploblemem okazała się być gęsta siatka dróg. W sumie nie wiedziałem nigdy do końca czy jeszcze jestem na właściwej drodze.

Wnioski ze zwiadu są następujące: jeśli tylko znajdzie się chętna ekipa by się z nami zabrać,  wracamy tam na pewno zrobić cos konkretniejszego. Stokówka kusi na przyszły sezon :)

 
 
KOMENTARZE
 
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
ZAPISZ
 


Archiwum wpisów
 

Pn

Wt

Sr

Czw

Pt

So

Nd